بسیجی شهید مصطفی احمدی روشن

مى‏‌خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش کنند، ولى خدا کامل‏‌کننده‏‌ى نور خویش است، هر چند کافران خوش نداشته باشند / سوره مبارکه صف آیه ۸

تمثال شهید احمدی روشن در یزد رونمایی شد

ه نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان یزد، در مراسمی با حضور مادر شهید مصطفی احمدی‌روشن از تمثال این نخبه هسته‌ای در هنرستان سوره حوزه هنری استان یزد رونمایی شد.

مادر شهید احمدی روشن در مراسم رونمایی از این تمثال با بیان ابعاد شخصیتی این شهید گرانقدر اظهار داشت: کشوری که بتواند شهیدی را در راه پیشرفت خود تقدیم کند، نشانه رشد علمی و بالندگی آن کشور است.

وی با بیان اینکه شهید احمدی‌روشن با همت والا و پشتکار برای اعتلای ایران تلاش می‌کرد، ادامه داد: او پیرو ولایت بود و به هدف اصلی خویش که شهادت در راه خدا بود نائل آمد.

مادر شهید احمدی روشن افزود: دانش‌آموزان و دانشجویان باید راه شهدا را ادامه دهند و با پیروی از ولایت فقیه برای پیشرفت و تعالی این مرز و بوم تلاش کنند زیرا با اطاعت و پیروی از ولایت فقیه، نقشه‌های شوم دشمنان اسلام و ایران خنثی خواهد شد.

در ادامه این مراسم از تمثال شهید احمدی روشن که توسط فائزه نورمحمدزاد، هنرجوی هنرستان سوره یزد به تصویر کشیده شده، رونمایی و به مادراین شهید والامقام اهدا شد.

در این مراسم همچنین از برگزیدگان مسابقات علمی – عملی، فرهنگی – هنری و جشنواره‌های تجسمی این واحد آموزشی تجلیل شد.

اجرای سرود، شعرخوانی و دکلمه در وصف شهید و شهادت از جمله برنامه‌های این مراسم بود.


منبع

تاریخ ارسال: 29 آبان 1391 ساعت 07:34 ب.ظ | نویسنده: گمنام | چاپ مطلب 0 نظر