X
تبلیغات
زولا

بسیجی شهید مصطفی احمدی روشن

مى‏‌خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش کنند، ولى خدا کامل‏‌کننده‏‌ى نور خویش است، هر چند کافران خوش نداشته باشند / سوره مبارکه صف آیه ۸

کارگردان «مشتی اسماعیل» مستند شهید احمدی‌روشن را می‌سازد

امیرحسین مسیبی تهیه‌کننده مستند شهید احمدی‌روشن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از آغاز فیلمبرداری این مستند از ابتدای آذر ماه خبر داد و گفت: تحقیقات این مستند که به کارگردانی مهدی زمانپور کیاسری صورت می‌گیرد از تابستان گذشته آغاز شد.

وی با بیان اینکه این مستند توسط مرکز مستندسازی نینوا با همکاری دانشگاه صنعتی شریف ساخته می‌شود، افزود: این مستند پرتره بیشتر به بعد خانوادگی شهید احمدی‌روشن می‌پردازد و در این راستا با خانواده آن شهید گفت‌وگو و مصاحبه شده است و در مواردی با برخی از دوستان دانشگاهی شهید نیز به گفت‌وگو نشسته‌ایم.

* رونمایی در سالگرد شهادت شهید احمدی‌روشن/ ناصر هاشم‌زاده نویسنده مستند است
 
تهیه‌کننده مستند شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه در این مستند به صورت گذرا و کوتاه به کارهای علمی شهید احمدی‌روشن اشاره می‌شود، تاکید کرد: قرار است در سالگرد شهادت شهید احمدی‌روشن این مستند رونمایی شود.

به گفته وی این مستند به سفارش هیچ شبکه تلویزیونی یا نهادی ساخته نشده است و در صورت تمایل شبکه‌های صداوسیما برای پخش در اختیار آنها قرار داده می‌شود.

بنابر این گزارش نویسنده این مستند ناصر هاشم‌زاده، تدوینگر مهدی حسینی‌وند، تصویربردار حسن سیدی‌پریشان و صداگزار مهرداد جلوخانی است.

به گزارش فارس، مهدی زمانپور کیاسری کارگردان مستند «مشتی اسماعیل» با این مستند در چندین جشنواره داخلی و دو جشنواره مستند الجزیره و مذهب امروز ایتالیا موفق به دریافت جوایز متعددی شد.

تاریخ ارسال: 24 آذر 1391 ساعت 03:47 ب.ظ | نویسنده: گمنام | چاپ مطلب 1 نظر