بسیجی شهید مصطفی احمدی روشن

مى‏‌خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش کنند، ولى خدا کامل‏‌کننده‏‌ى نور خویش است، هر چند کافران خوش نداشته باشند / سوره مبارکه صف آیه ۸

شهید احمدی روشن تحریم را عامل بومی سازی علم در ایران می دانست

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از شیراز، مادر شهید احمدی روشن عصر روز ۲۴ فروردین، در مراسم تقدیر از خانواده ای شهدای فناوری هسته ای که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، بیان داشت: وطن پرستی، تعهد و تسلط بر نفس از بارزترین ویژگی های این شهدا بود که موجب شد به پیشنهاد های کاری موسسات خارجی و دیگر موسسات فعال در ایران را رد کنند و تا آخرین لحظه عمر خود برای پشرفت علمی کشورمان ایران فعالیت کنند.
 
وی پیوند علم، تحقیق و صنعت را از اساسی ترین فعالیتهای این شهدا دانست و خاطرنشان کرد: شهدای فناوری هسته ای تنها به مبحث تئوری و علمی کار اکتفا نمی کردند و حتما نتایج کار خود را به عرصه تولید می رساندند.
 
مادر شهید احمدی روشن در ادامه این برنامه ویژگی مشترک تمامی این شهدا را اخلاص دانست و گفت: عشق به خداوند و انقلاب باعث شد که شهیدان به این راه بروند و همیشه معتقد بودندکه اگر کاری را برای خدا انجام دهیم موفق خواهیم شد.
 
وی در پایان تصریح کرد: شهید احمدی روشن معتقد بود که تحریم ها موجب پیشرفت کشورمان می شود و در واقع تحریم باعث بومی سازی علم در ایران است.

تاریخ ارسال: 30 فروردین 1391 ساعت 02:00 ق.ظ | نویسنده: گمنام | چاپ مطلب 1 نظر