X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بسیجی شهید مصطفی احمدی روشن

مى‏‌خواهند نور خدا را با دهان‏هاى خود خاموش کنند، ولى خدا کامل‏‌کننده‏‌ى نور خویش است، هر چند کافران خوش نداشته باشند / سوره مبارکه صف آیه ۸

آشنایی با زندگی شهید احمدی روشن در کتاب «من مادر مصطفی»

نگارش کتاب درباره شهید مصطفی احمدی روشن با عنوان «من مادر مصطفی» به اتمام رسیده و بزودی این اثر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به مخاطبان ارائه می شود.
به گزارش خبرنگار نوید شاهد رحیم مخدومی، نویسنده ادبیات دفاع مقدس گفت: چندی پیش کتابی را در رابطه با موضوع شهید «مصطفی احمدی روشن» به نگارش درآوردم که هم اکنون این اثر در مراحل پایانی چاپ است.

‎او با بیان این که عنوان این اثر را «من مادر مصطفی» نهادم، اضافه کرد: یکی از ویژگی های برجسته این شهید، نقش مادرش در زندگی او بوده است، کما این که حتی این نقش بعد از شهادت و در مراسم تشییع پیکر شهید مصطفی احمدی روشن هم قابل مشاهده بود.

‎مخدومی ادامه داد: در مراسم تشییع پیکر شهید احمدی روشن یک اتفاق نادر رخ داد که یک مادر در مقابل پیکر جوانش همانند کوه بایستد و بگوید من علیرضای مصطفی را همانند پدرش تربیت می کنم؛ این امر بسیار تأمل برانگیز بود.این نویسنده گفت: کتاب «من مادر مصطفی» از سوی نشر «شاهد» در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روانه بازار نشر می شود.

تاریخ ارسال: 30 فروردین 1391 ساعت 01:23 ق.ظ | نویسنده: گمنام | چاپ مطلب 0 نظر